Подія KYIV FASHION - AFD
a

Подія KYIV FASHION

Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Подія KYIV FASHION

KYIV FASHION – модна подія української b2b індустрії. Ось уже 20 років на виставці зустрічаються професіонали світу моди, які дуже чутливо відображають актуальні тенденції в світі моди.

З кожним роком експозиція одягу Kyiv Fashion зростає і розвивається, розширює свій асортимент, кількість і якість учасників, а також рівень презентації торгових марок.

Ми раді повідомити, що в цьому році академія моди і дизайну AFD представлятиме свої кейси і нові бренди одягу, які народилися в стінах академії і за допомогою послуги “Бренд одягу з нуля”. Ви зможете побачити результати праці студентів прямо на виставці і оцінити якість роботи та переваги послуги “Бренд одягу з нуля”.

Наші викладачі будуть спікерами і в рамках роботи виставки поділяться своїм досвідом і знанням. Повний список учасників ви можете побачити тут >>

Будемо чекати вас в лекторії KYIV FASHION, 2 пав. 7 і 8 вересня

7 вересня 14.30-15.30
Спікер Марина Полікарпова, засновниця академії моди і дизайну AFD, успішний fashion-дизайнер з академічною профільною освітою, магістр Київського Національного Університету Технологій та Дизайну, стипендіат Михайла Вороніна. Завдяки Марині в 2016 році світ побачив українських спортсменів у стильному спортивному одязі на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Крім академії, вже багато років працює керівником дизайнерського бюро “Design Laboratory”
Ви дізнаєтеся етапи створення колекції і розберете такі теми як:
– актуальність бренду;
– дизайнер бренду, хто він і його завдання;
– розробка комерційної колекції.

8 вересня 14.00-15.00
Тема: “Будь-який продаж починається з ідеї. Актуальний маркетинг модного бізнесу”.
Ви дізнаєтеся про роль маркетингу при створенні бренду одягу з нуля. Не можна сидіти і чекати, коли за тебе щось придумають. Якщо за тебе придумають, то за тебе і зароблять.

Спікер: Олександр Бузов, маркетолог-підприємець, CEO Dobroznak.com, CMO ViVoTech, експерт на платформі Merezha і освітньої платформі svet.education. Експерт в побудові Customer Journey Map, формуванні відділів маркетингу і реклами. Розробка маркетингової стратегії.

Якщо ви бажаєте увірватися в світ моди і давно мріяли про власний бренд – приходьте до нашого стенду, будемо знайомиться! Ми покажемо вам реальні кейси реальних людей, які створили свій бренд одягу з нуля всього за кілька місяців.

Чекаємо Вас на Kyiv Fashion! Захід буде проходити 7-9.09.2021, МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15

Event Details

Date: 07.09.2021 - 09.09.2021
Time: -