РОЗРОБКА МОДНОГО БРЕНДУ ОДЯГУ DILOVYI НА БАЗІ АКАДЕМІЇ AFD - AFD
a

AFD

РОЗРОБКА МОДНОГО БРЕНДУ ОДЯГУ DILOVYI НА БАЗІ АКАДЕМІЇ AFD

Одним з яскравих кейсів команди AFD та курсу «Бренд одягу з нуля» є бренд чоловічого одягу “Dilovyi” – стильний, інноваційний, довершений.

Це одяг, який підкреслить ваш стиль, і додасть впевненості на кожен день, одяг, який демонструє яскраву глибоку індивідуальність свого власника. Dilovyi – це якість в кожному виробі, яка підкреслить ваш бездоганний смак та імідж.

Одяг бренду зшитий з дорогих європейських тканин, котрі довершено виглядають у всіх фасонах класики та smart casual. Це те, що необхідно чоловікові щоб залишатися на хвилі сучасного стилю у відповідності з запитами 21 сторіччя. Грамотно підібрані луки Dilovyi допоможуть вам залишатися на висоті у будь-якій ситуації

Засновниця бренду Марина Полікарпова черпає натхнення на світових fashion виставках, аналізує свіжі модні тренди, щоб ви могли прямувати в ногу з часом.

Якість виконання – це фундамент бренду Dilovyi. На ньому тримається вся філософія унікального екстра стилю, котрий дарує енергію успіху саме там, де він потрібен.

Бренд Dilovyi це:

✅  Власне виробництво на 30 осіб.

✅  Пошив одягу в режимі 24/7.

✅  Окремий конструкторський цех у Києві.

✅  Власна дизайн-лабораторія.

✅  Якісні європейські тканини із натуральних волокон.

✅  Дизайнери с багаторічним стажем, які співпрацювали з знаними брендами в Україні і за її межами.

Поради від експертів бренду у СМІ: https://kyivtime.co.ua/cholovichyj-styl-osinno-zymovogo-sezonu-porady-ekspertiv-z-mody-29588/

Leave a comment