Academy of Fashion & Design - AFD
a

Academy of Fashion & Design

Засновниця AFD

Привіт! Я Марина Полікарпова, засновник та, по сумісництву, головний ментор академії дизайну. Рада знайомству з вами! Сподіваюсь наші відносини будуть корисними для вас, а AFD стане трампліном в fashion середовищі. Я fashion-дизайнер з академічною профільною освітою, магістр Київського Національного Університету Технологій та Дизайну, стипендіат Михайла Вороніна. У 2016 році світ побачив українських спортсменів в стильному спортивному одязі, який я розробила для Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Крім академії, я вже багато років працюю керівником дизайнерського бюро “Design Laboratory“, а також провідним дизайнером успішного бренду чоловічого одягу “DILOVYI“. Свій досвід та знання я, з задоволоненням, разом з командої професіоналів, передаю студентам в академії моди та дизайну AFD.

Знайомство з AFD

• Academy of Fashion & Design - це академія моди і дизайну, створена для підготовки дизайнерів нового покоління, які однаково володіють як традиційними, так і інноваційними методами дизайн-проектування.
• Academy of Fashion & Design - це освітній майданчик, який допомагає швидко інтегруватися в мінливий і динамічний fashion-бізнес з мінімальними ризиками і розчаруваннями.
• На базі Academy of Fashion & Design (AFD) зібрана сильна команда практиків-професіоналів і розроблена максимально насичена і корисна інформація.
• Ми консолідували весь свій десятирічний досвід і передаємо його Вам!

Практика в навчанні 0
Ментори – практикуючі спеціалісти індустрії моди 0
250 кв/м коворкінга для наших студентів 0
Нова методика навчання «ШВИДКИЙ СТАРТ» 0

ОСВІТНЯ КОНЦЕПЦІЯ AFD

Провівши аналіз сучасного стану процесів підготовки дизайнерів, команда AFD поставила перед собою амбітну, але гостро актуальну задачу – усунути відставання змісту освітніх програм від вимог ринку індустрії моди.

Ми розробили нову методику навчання «ШВИДКИЙ СТАРТ» і зручну модульну систему ON / OFF line навчання, яка дозволяє поетапно осягати ази дизайну одягу і його бізнес складової.

Місія AFD

• Готуємо дизайнерів одягу нового покоління!
• Усуваємо відставання освітніх програм від вимог ринку індустрії моди
• Створюємо максимально легку інтеграцію дизайнерів в fashion індустрію
• Допомагаємо сформувати звучання власного бренду одягу і не відпускаємо студентів без готового продукту - ВЛАСНОГО БРЕНДУ ОДЯГУ

ON/OFF-line навчання

80% практики, без води

16+ менторів та безлімітна консультація під час навчання

12+ вузькоспеціалізованих курсів fashion індустрії

312+ годин відео курсів, 100% корисного контенту та сотні годин живих трансляцій в Online академії

Креативне комьюніті AFD та нетворкінг